O BALTIKO

Polska wizja, belgijskie korzenie

Firma budowlana Building&Partners

Początki firmy sięgają 2001 roku, kiedy belgijska firma budowlana Building&Partners zrealizowała swoje pierwsze inwestycje budowlane w największych miastach Belgii.

Od tego czasu firma budowlana wraz ze swoim belgijskim oddziałem deweloperskim „YOBO Real Estate” stała się uznanym graczem w międzynarodowej branży budowlanej.
Przez cały okres rozwoju belgijska firma zawsze utrzymywała bliskie relacje z Polską.

Bliska współpraca z polskimi firmami i pracownikami w naturalny sposób zapewniła więc rosnącą aktywność na polskim rynku, gdzie grupa budowlana zaczęła nadzorować coraz większe prace budowlane na terenie Polski.

"Zdecydowanie wybieramy budowę w Polsce z polskich materiałów i z udziałem polskich pracowników. Dlatego jako międzynarodowa grupa budowlana wierzymy w ogromny potencjał polskiego rynku nieruchomości.”

- Tyas CEO Baltiko -

Przejdźmy szybko do roku 2017

Rośnie pomysł na lokalną gałąź deweloperską w Polsce. Bazując na Poznaniu, wkrótce potem grupa budowlana zakłada firmę BALTIKO. Jako firma budowlana/deweloper, firma angażuje się w realizację średnich i dużych projektów w największych polskich miastach.
Przy realizacji tych prac współpracujemy z wykwalifikowaną załogą pracowników z całego świata.

"Polska jest gotowa na zakrojoną na szeroką skalę odnowę w zakresie nieruchomości mieszkalnych. W ostatnich latach rząd włożył wiele wysiłku w modernizację infrastruktury, teraz zadaniem nas, jako wykonawców, jest zbudowanie fantastycznych warunków życia"

- Dyrektor generalny Tyas, Baltiko -

Partnerstwa, na których możesz polegać

Inwestycja mieszkaniowa to rzecz złożona. Nie angażujemy do niej byle kogo. Każdego dnia inwestujemy w solidne jak skała partnerstwo. Bo wiemy: to jest inwestycja, która się opłaca. Bardzo. U nas pracują tylko najlepsi w swojej dziedzinie. Niezawodni profesjonaliści, którzy szybko przewidują przeszkody i fachowo radzą sobie z nieprzewidzianymi wyzwaniami.

Nasza ścisła współpraca z firmami budowlanymi gwarantuje maksymalną wydajność i kontrolę jakości całego procesu budowy

Czy potrzebujesz doświadczonej ekipy pracowniczej lub pomocy w procesie budowlanym? Skontaktuj się z nami, korzystając z poniższego formularza.